Praca Będzin

1 - 18 z 25 ogłoszeń

MONTER SPRYSKIWACZY

Firma: Brasco Recruitment Ltd.

Gowork.pl

22-10-14

Będzin (śląskie)

montaż, demontaż, wymiana, i konserwacja spryskiwaczy / systemów tryskaczowych; • konstruowanie mniej lub bardziej złożonych systemów rur; Wymagania: • kilkuletnie doświadczenie zawodowe; • certyfikat (...)

Specjalista ds. personalnych

Firma: Agencja Pracy Headhunters

Gowork.pl

22-10-14

Będzin (śląskie)

referencyjny: RP/SSP Opis stanowiska: prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami, np. akta osobowe, ewidencja urlopów, zakresy obowiązków ewidencjonowanie czasu pracy zatrudnionych (...)

Elektryk

Firma: El-Serwis

Gowork.pl

22-10-14

Będzin (śląskie)

jazdy kat.B, chętnych do pracy na terenie całego kraju. Prośba o składanie ofert na ades (...)

operator wózka widłowego - Będzin

Firma: Biznes Partner

Gowork.pl

21-10-14

Będzin (śląskie)

w branży logistycznej: PRACOWNIK MAGAZYNOWY z uprawnieniami na wózki widłowe Lokalizacja: województwo śląskie, miasto: BĘDZIN OBOWIĄZKI: - wykonywanie czynności kompletacji zamówień,- załadunek i rozładunek towarów,- pakowanie i (...)

Doradca Klienta

Firma: Agencja Kredytowo-Leasingowa Multikredyt Sp. z o.o.

Gowork.pl

21-10-14

Będzin (śląskie)

nagradzaną przez współpracujące banki zarówno pod względem jakości obsługi jak i poziomu sprzedaży. Aktualnie, do istniejących oddziałów poszukujemy osób takich jak my, pełnych pasji, zaangażowania i umiejętności (...)

Sprzedawca

Firma: Salon Meblowy

Gowork.pl

19-10-14

Będzin (śląskie)

stawką godzinową;-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej; Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez formularz wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych:"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, (...)

Magazynier OD ZARAZ

Firma: Eurokadra S.A.

Gowork.pl

15-10-14

Będzin (śląskie)

osób do pracy tymczasowej na magazynie w Będzinie Zapotrzebowanie: 10 osób Obowiązki: - zbieranie zamówień - obsługa wózków jezdniowych - obsługa skanera magazynowegoskanera magazynowego - inne prace magazynowe Wymagania: (...)

operator wózka widłowego- Będzin

Firma: Biznes Partner

Gowork.pl

13-10-14

Będzin (śląskie)

zamówień, - załadunek i rozładunek towarów, - pakowanie i przepakowywanie, - przygotowanie towarów do wysyłki zgodnie ze specyfikacją, - zapewnianie właściwego obiegu dokumentacji magazynowej, - obsługa wózka (...)

Inżynier Serwisu

Firma: Agencja Pracy Headhunters

Gowork.pl

09-10-14

Będzin (śląskie)

Serwisu Miejsce pracy: Częstochowa Nr referencyjny: SE/ST/CZ Opis stanowiska: Kontakt z odbiorcami zagranicznymi w aspektach technicznych Telefoniczne lub mailowe doradztwo techniczne  Serwisowanie urządzeń u Klienta (...)

Pracownik produkcyjny

Firma: SQS Sorting and Quality Services

Gowork.pl

06-10-14

Będzin (śląskie)

gotowych dla przedsiębiorstw głównie z branży Automotive, AGD i hydraulicznej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik produkcyjny Miejsce pracy: Będzin Obowiązki: - (...)

Magazynier

Firma: Eurokadra S.A.

Gowork.pl

02-10-14

Będzin (śląskie)

Klienta poszukuje osób do pracy tymczasowej na magazynie w Będzinie Miejsce pracy:Będzin Łagisza Obowiązki: - kompletowanie towaru wg zamówień klientów - obsługa wózków jezdniowych i skanera magazynowego - foliowanie towaru i (...)

02-10-14

Będzin (śląskie)

poszukuje osób do pracy przy kompletacji towaru na magazynie w Będzinie Zadania: - kompletowanie towarów według zamówień - obsługa skanera magazynowego - obsługa wózków jezdniowych Wymagania: - uprawnienia do obsługi (...)

Magazynier- Będzin

Firma: In Temporis Polska Sp. z o.o.

Gowork.pl

01-10-14

Będzin (śląskie)

terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej. Dla naszego Klienta, lidera branży logistycznej ,poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą w Będzinie na stanowisku Magazyniera z uprawnieniami do obsługi (...)

Doradca klienta

Firma: Provident Polska S.A.

Gowork.pl

29-09-14

Będzin (śląskie)

liczy już 9000 osób. Przekonaj się sam, że warto z nami współpracować! Jeżeli lubisz ludzi, pomoc innym sprawia Ci radość, a oprócz tego cenisz sobie wsparcie współpracowników, pragniesz (...)

magazynier preparator - Będzin

Firma: Biznes Partner

Gowork.pl

28-09-14

Będzin (śląskie)

spożywczym w branży logistycznej: PRACOWNIK MAGAZYNOWY z uprawnieniami na wózki widłowe Lokalizacja: województwo śląskie, miasto: BĘDZIN OBOWIĄZKI: - wykonywanie czynności kompletacji zamówień, - załadunek i rozładunek towarów, - (...)

magazynier - Będzin

Firma: Biznes Partner

Gowork.pl

14-09-14

Będzin (śląskie)

- przygotowanie towarów do wysyłki zgodnie ze specyfikacją, - zapewnianie właściwego obiegu dokumentacji magazynowej, - obsługa wózka widłowego.   WYMAGANIA: - uprawnienia do obsługi wózków widłowych (jezdniowych), - (...)

03-09-14

Będzin (śląskie)

logistycznej: PRACOWNIK MAGAZYNOWY z uprawnieniami na wózki widłowe Lokalizacja: województwo śląskie, miasto: BĘDZIN OBOWIĄZKI: - wykonywanie czynności kompletacji zamówień, - załadunek i rozładunek towarów, - pakowanie i (...)

Elektromechanik

Firma: Kariera Service

Gowork.pl

01-09-14

Będzin (śląskie)

się w rekrutacji i selekcji personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla nr 8087, poszukuje dla naszego Klienta, firmy ogólnopolskiej działającej w branży elektrycznej, poszukujemy osób na stanowisko: Elektromechanik Obowiązki: (...)

 << 
12
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Będzin

Praca opole po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.