Praca Będzin

1 - 18 z 26 ogłoszeń

operator wózka widłowego - Będzin

Firma: Biznes Partner

Gowork.pl

24-10-14

Będzin (śląskie)

z uprawnieniami na wózki widłowe Lokalizacja: województwo śląskie, miasto: BĘDZIN OBOWIĄZKI: - wykonywanie czynności kompletacji zamówień,- załadunek i rozładunek towarów,- pakowanie i przepakowywanie,- przygotowanie towarów do (...)

Doradca Klienta

Firma: Agencja Kredytowo-Leasingowa Multikredyt Sp. z o.o.

Gowork.pl

24-10-14

Będzin (śląskie)

przedmiotowości łączy grupę ludzi traktujących swoją pracę, jako pasję, dzięki czemu ponad 80% z nas pracuje w niej już ponad 5 lat. Jesteśmy firmą wielokrotnie nagradzaną przez współpracujące banki zarówno pod względem jakości obsługi jak (...)

MONTER SPRYSKIWACZY

Firma: Brasco Recruitment Ltd.

Gowork.pl

24-10-14

Będzin (śląskie)

wykonywanie prac zleconych, w oparciu o przekazane instrukcje i / lub rysunek techniczny; • montaż, demontaż, wymiana, i konserwacja spryskiwaczy / systemów tryskaczowych; • konstruowanie mniej lub bardziej (...)

Inżynier Sprzedaży

Firma: Fornax Polska

Gowork.pl

24-10-14

Będzin

relacji z potencjalnymi. Monitorowanie rynku materiałów ogniotrwałych. Ponadto, rozpoznawanie i kreowanie potrzeb klientów oraz wsparcie techniczne. Wymagania: Wykształcenie wyższe: Inżynier Ceramiki , Szkła, Materiałów ogniotrwałych. (...)

Specjalista ds. personalnych

Firma: Agencja Pracy Headhunters

Gowork.pl

22-10-14

Będzin (śląskie)

referencyjny: RP/SSP Opis stanowiska: prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami, np. akta osobowe, ewidencja urlopów, zakresy obowiązków ewidencjonowanie czasu pracy zatrudnionych (...)

Elektryk

Firma: El-Serwis

Gowork.pl

22-10-14

Będzin (śląskie)

elektryków z uprawnieniami SEP,prawem jazdy kat.B, chętnych do pracy na terenie całego kraju. Prośba o składanie ofert na ades (...)

Sprzedawca

Firma: Salon Meblowy

Gowork.pl

19-10-14

Będzin (śląskie)

w pełnym wymiarze godzinowym.  Obowiązki:-obsługa klienta;-doradztwo w wyborze asortymentu;Wymagania:-status ucznia lub studenta;-mile widziane doświadczenie w handlu;Oferujemy:-zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej ze stałą stawką godzinową;-pracę w (...)

Magazynier OD ZARAZ

Firma: Eurokadra S.A.

Gowork.pl

15-10-14

Będzin (śląskie)

Klienta poszukuje osób do pracy tymczasowej na magazynie w Będzinie Zapotrzebowanie: 10 osób Obowiązki: - zbieranie zamówień - obsługa wózków jezdniowych - obsługa skanera magazynowegoskanera magazynowego - inne prace (...)

operator wózka widłowego- Będzin

Firma: Biznes Partner

Gowork.pl

13-10-14

Będzin (śląskie)

uprawnienia do obsługi wózków widłowych (jezdniowych), - książeczka sanepidowska, - podstawowa obsługa komputera i skanera.   OFERUJEMY: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - pracę w systemie 3 zmianowym, - wynagrodzenie (...)

Inżynier Serwisu

Firma: Agencja Pracy Headhunters

Gowork.pl

09-10-14

Będzin (śląskie)

serwisowaniem maszyn, poszukuje kandydata na stanowisko: Inżynier Serwisu Miejsce pracy: Częstochowa Nr referencyjny: SE/ST/CZ Opis stanowiska: Kontakt z odbiorcami zagranicznymi w aspektach technicznych Telefoniczne (...)

Pracownik produkcyjny

Firma: SQS Sorting and Quality Services

Gowork.pl

06-10-14

Będzin (śląskie)

naprawy, detali i komponentów oraz wyrobów gotowych dla przedsiębiorstw głównie z branży Automotive, AGD i hydraulicznej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik produkcyjny Miejsce pracy: (...)

Magazynier

Firma: Eurokadra S.A.

Gowork.pl

02-10-14

Będzin (śląskie)

Klienta poszukuje osób do pracy tymczasowej na magazynie w Będzinie Miejsce pracy:Będzin Łagisza Obowiązki: - kompletowanie towaru wg zamówień klientów - obsługa wózków jezdniowych i skanera magazynowego - foliowanie towaru i inne (...)

02-10-14

Będzin (śląskie)

w Będzinie Zadania: - kompletowanie towarów według zamówień - obsługa skanera magazynowego - obsługa wózków jezdniowych Wymagania: - uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych - aktualna książeczka (...)

Magazynier- Będzin

Firma: In Temporis Polska Sp. z o.o.

Gowork.pl

01-10-14

Będzin (śląskie)

zainteresowanych pracą w Będzinie na stanowisku Magazyniera z uprawnieniami do obsługi wózków widłowych Magazynier- Będzin Zakres obowiązków: kompletacja towaru preparacja palet praca na wózku widłowym drobne prace (...)

Doradca klienta

Firma: Provident Polska S.A.

Gowork.pl

29-09-14

Będzin (śląskie)

sam, że warto z nami współpracować! Jeżeli lubisz ludzi, pomoc innym sprawia Ci radość, a oprócz tego cenisz sobie wsparcie współpracowników, pragniesz się rozwijać i szukasz zawodowej stablizacji, dołącz do nas! Zostań (...)

magazynier preparator - Będzin

Firma: Biznes Partner

Gowork.pl

28-09-14

Będzin (śląskie)

w branży logistycznej: PRACOWNIK MAGAZYNOWY z uprawnieniami na wózki widłowe Lokalizacja: województwo śląskie, miasto: BĘDZIN OBOWIĄZKI: - wykonywanie czynności kompletacji zamówień, - załadunek i rozładunek towarów, - pakowanie i (...)

magazynier - Będzin

Firma: Biznes Partner

Gowork.pl

14-09-14

Będzin (śląskie)

uprawnieniami na wózki widłowe Lokalizacja: województwo śląskie, miasto: BĘDZIN OBOWIĄZKI: - wykonywanie czynności kompletacji zamówień, - załadunek i rozładunek towarów, - pakowanie i przepakowywanie, - przygotowanie towarów do (...)

03-09-14

Będzin (śląskie)

z uprawnieniami na wózki widłowe Lokalizacja: województwo śląskie, miasto: BĘDZIN OBOWIĄZKI: - wykonywanie czynności kompletacji zamówień, - załadunek i rozładunek towarów, - pakowanie i przepakowywanie, - przygotowanie towarów do (...)

 << 
12
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Będzin

Praca opole po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.