Praca bytom

1 - 18 z 20 ogłoszeń

Koordynator Hali – REAL Bytom

Firma: Dem`a Promotion Polska

Gowork.pl

19-04-14

Bytom (śląskie)

Koordynacja pracy merchandiserów, odbieranie kart pracy ·         Utrzymywanie kontaktu z koordynatorem regionalnym oraz przedstawicielami (...)

Sprzedawca

Firma: 4F

Gowork.pl

19-04-14

Bytom (śląskie)

studentów.Poszukujemy osób energicznych,kreatywnych oraz intersujących się sportem.Mile widziane doświadczenie w (...)

Sprzedawca

Firma: PRIMA MODA S.A.

Gowork.pl

18-04-14

Bytom (śląskie)

oraz fachowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów przez firmę Obsługa  klienta w zgodzie ze standardami firmy Dbanie o wygląd i wystrój salonu  Nasze oczekiwania: Doświadczenia w sprzedaży i indywidualnej obsłudze (...)

Uczestnik badania produktu

Firma: Open-E Poland

Gowork.pl

17-04-14

Bytom (śląskie)

http://www.open-e.com. Polegać ono będzie na wykonaniu kilku zadań testowych pod opieką moderatora badania oraz dzieleniu się z nim na bieżąco swoimi spostrzeżeniami i uwagami. Badanie potrwa nie dłużej niż 1,5 godziny, a za udział w nim wypłacone zostanie (...)

akwizytor

Firma: APOGEUM

Gowork.pl

17-04-14

Bytom (śląskie)

podejmujesz inicjatywę, Potrafisz samodzielnie organizować sobie czas pracy, Jesteś pewny/a siebie, Łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi, Chcesz zdobyć nowe doświadczenia i nabyć nowych umiejętności, Chcesz samodzielnie regulować wysokość swoich (...)

KIEROWNIK / ZASTĘPCA KIEROWNIKA DZIAŁU RYBY

Firma: Selgros Cash&Carry

Gowork.pl

16-04-14

Bytom (śląskie)

średnie -    Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz doświadczenie w pracy w handlu lub/i obsłudze klienta -    Znajomość pakietu MS Office -    Znajomość zasad związanych z obsługą klienta -   (...)

Absolwent z językiem francuskim

Firma: klient L.Grant HR Consulting

Gowork.pl

15-04-14

Bytom (śląskie)

osoby na stanowisko: Absolwent z językiem francuskim fr/dz.l/04 lokalizacja: woj. śląskie  Wymagania: Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (warunek konieczny) Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziane) Nastawienie na (...)

Magazynier z uprawnieniami na wózek widłowy - BĘDZIN

Firma: Biznes Partner Sp. Z O.O.

Gowork.pl

13-04-14

Bytom (śląskie)

zamówień, - załadunek i rozładunek towarów, - pakowanie i przepakowywanie, - przygotowanie towarów do wysyłki zgodnie ze specyfikacją, - obsługa wózka widłowego. WYMAGANIA: - uprawnienia do obsługi wózków widłowych (...)

Asystentka

Firma: pentagra.pro Spolka z o.o.

Gowork.pl

12-04-14

Bytom (śląskie)

handlowyTyp stanowiskaSekretarka / AsystentRegionśląskieBytom, Poszukujemy osób samodzielnych,charyzmatycznych,zdyscyplinowanych, nie bojących sie pracy i wyzwań, posiadających prawo jazdy kat. B, potrafiących obsługiwać urządzenia biurowe. Znajomsc (...)

Asystentka

Firma: Pentagra.pro spółka z o.o.

Gowork.pl

11-04-14

Bytom (śląskie)

stanowiskaSekretarka / AsystentRegionśląskieMiejsceBytomPILNIE ,POSZUKIWANA OSOBA DO POMOCY W BIURZE,DZIAL HANDLOWO USLUGOWY.WYMAGANIA:SAMODZIELNOSC, SAMODYSCYPLINA,PRAWO JAZDY,ZNAJOMOSC OBSLUGI URZADZEN BIUROWYCH,MILA APARYCJA…. JEZYKI NIEMIECKI ANGIELSKI (...)

SPRZEDAWCA

Firma: "DELIKATESY"

Gowork.pl

09-04-14

Bytom (śląskie)

"DELIKATESY 24h" NA TERENIE BYTOMIA, ZABRZA, CHORZOWA I MIKOŁOWA. Wiadomość pod nr tel (...)

Poszukujemy Merchandisera i Promotora – SELGROS Bytom

Firma: Dem`a Promotion Polska

Gowork.pl

08-04-14

Bytom (śląskie)

Promotor – od 11 do 30 kwietnia po 6h-8h dziennie   Zadania Promotora: ·         Animacja sprzedaży – informowanie o produktach, nowościach oraz promocjach, zachęcanie do (...)

Kucharz

Firma: The Piano

Gowork.pl

08-04-14

Bytom (śląskie)

zatrudni osoby na stanowisko Kucharz. Jesteś kreatywny/a, a gotowanie to Twoja pasja? Dołącz do zespołu naszych kucharzy. Gwarantowana umowa o pracę i możliwość dalszego rozwoju. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie (...)

Doradca klienta

Firma: Finance Club

Gowork.pl

31-03-14

Bytom (śląskie)

Klienta   Miejsce pracy: Bytom i okolice Opis stanowiska Reprezentowanie Finance Club w kontaktach z klientami Budowanie i zarządzanie bazą klientów Kontakt z klientem i utrzymywanie długofalowych relacji Fachowa i rzetelna obsługa (...)

Sales manager

Firma: Finance Club

Gowork.pl

30-03-14

Bytom (śląskie)

i rozliczanie zadań, monitorowanie pracy Budowanie własnego zespołu Utrzymywanie kontaktów biznesowych z obecnymi klientami oraz aktywne nawiązywanie nowych relacji handlowych Budowanie długofalowej współpracy z klientem oraz dbanie o wizerunek (...)

Doradca finansowy

Firma: Finance Club

Gowork.pl

30-03-14

Bytom (śląskie)

i zarządzanie bazą klientów Kontakt z klientem i utrzymywanie długofalowych relacji Fachowa i rzetelna obsługa klientów, zgodna ze standardami wytyczonymi przez  firmę Uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez firmę Obsługa (...)

Serwisant

Firma: CPG SA

Gowork.pl

07-03-14

Bytom (śląskie)

serwisantWymagania: - wykształcenie min. średnie (preferowany profil techniczny), - podstawowa znajomość obsługi komputera,- uprawnienia SEP do 1 kV- prawo jazdy kat. B (czynne)- wysokie zdolności manualne,- umiejętność sprawnej organizacji pracy (...)

Specjalista ds. Sprzedaży Szkoleń

Firma: Centrum Szkoleniowe TEME

Gowork.pl

03-03-14

Bytom (śląskie)

klientów (odpowiedzialność za generowanie zysków firmy) Sprzedaż szkoleń Analiza potrzeb klienta Przygotowanie ofert Uczestnictwo w spotkaniach biznesowych Koordynacja szkoleń Raportowanie sprzedaży Zdobywanie wiedzy z obszaru (...)

 << 
12
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta bytom

Praca opole po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.