Praca bytom

1 - 18 z 53 ogłoszeń

Programista Python

Firma: Open-E Poland

Gowork.pl

22-10-14

Bytom (śląskie)

się dużym uznaniem na rynku pod względem wysokiej wydajności, elastyczności, niezawodności, skalowalności i ROI. Oprogramowanie to pozwala w łatwy sposób zarządzać zasobami na poziomie usług NAS oraz SAN.Rozwijając produkty firmy, pracownicy mają dostęp (...)

Inżynier Wsparcia Technicznego

Firma: Open-E Poland

Gowork.pl

22-10-14

Bytom (śląskie)

Open-E® DSS V7™ i DSS V7 Lite™ jest dedykowana rynkowi SMB i SME. Cieszy się dużym uznaniem na rynku pod względem wysokiej wydajności, elastyczności, niezawodności, skalowalności i ROI. Oprogramowanie to pozwala w łatwy sposób zarządzać (...)

Uczestnik badania produktu - zaproszenie

Firma: Open-E Poland

Gowork.pl

22-10-14

Bytom (śląskie)

serwerami pamięci masowych. Linia produktów Open-E® DSS V7™ i DSS V7 Lite™ jest dedykowana rynkowi SMB i SME. Cieszy się dużym uznaniem na rynku pod względem wysokiej wydajności, elastyczności, niezawodności, skalowalności i ROI. Oprogramowanie (...)

Monter klimatyzacji i wentylacji

Firma: Brasco Recruitment Ltd.

Gowork.pl

22-10-14

Bytom (śląskie)

koordynatowa. Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie; umowa niemiecka na czas nieokreślony; pomoc w znalezieniu zakwaterowania; dodatki socjalne: Weihnachtsgeld, Kindergeld; pomoc polskiego (...)

Specjalista ds. marketingowych

Firma: LINK CONSULTING

Gowork.pl

22-10-14

Bytom (śląskie)

i reklamowych firmy;•    analiza rynku, konkurencji oraz efektywności prowadzonych kampanii;•    reprezentacja firmy na targach branżowych;•    współpraca z działami technicznymi i (...)

Inżynier Wsparcia Technicznego

Firma: Open-E Poland

Gowork.pl

21-10-14

Bytom (śląskie)

Linia produktów Open-E® DSS V7™ i DSS V7 Lite™ jest dedykowana rynkowi SMB i SME. Cieszy się dużym uznaniem na rynku pod względem wysokiej wydajności, elastyczności, niezawodności, skalowalności i ROI. Oprogramowanie to pozwala w łatwy (...)

Programista Python

Firma: Open-E Poland

Gowork.pl

21-10-14

Bytom (śląskie)

Cieszy się dużym uznaniem na rynku pod względem wysokiej wydajności, elastyczności, niezawodności, skalowalności i ROI. Oprogramowanie to pozwala w łatwy sposób zarządzać zasobami na poziomie usług NAS oraz SAN.Rozwijając produkty firmy, pracownicy mają (...)

REPREZENTANT/PRZEDSTAWICIEL KANCELARII

Firma: PRAEMIUM Kancelaria Odszkodowawcza

Gowork.pl

21-10-14

Bytom Odrzański (lubuskie)

KANCELARII Specjalizujemy się w uzyskiwaniu maksymalnych odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych i innych zdarzeniach. Nie poprzestajemy na pierwszej wypłacie, walczymy do końca na drodze postępowania sądowego. Daje to pełne (...)

21-10-14

Bytom (śląskie)

społecznej.   Wymagane wykształcenie wyższe o kierunku:   Prawa Pracy i Prawa Socjalne -specjalizacja organizacji Pomocy Społecznej ,lub o podobnym profilu upoważniające do zajęcia wyżej wymienionego (...)

Sprzedawca

Firma: Butik

Gowork.pl

21-10-14

Bytom (śląskie)

do sklepu z odzieżą damską z doświadczeniem. Praca w soboty od 12-20 w niedziele od 10-20. Wiek 20-30 lat. Mile widziany status studenta. Miejsce pracy (...)

KIEROWNIK BIURA Z J. NIEMIECKIM - BYTOM

Firma: P.H.U Dako Sp. z o. o.

Gowork.pl

21-10-14

Bytom (śląskie)

dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint), doskonały zmysł organizacyjny, umiejętność efektywnego działania w stresowych sytuacjach, umiejętność prowadzenia biura/ zarządzenie kadrą personalną wysoka kultura (...)

Spotkanie rekrutacyjne z niemieckim pracodawcą

Firma: Work On Personal LTD

Gowork.pl

20-10-14

Bytom (śląskie)

? Jeśli umiesz porozumieć się na budowie w języku niemieckim to dołącz do nas.  O warunkach pracy i płacy możemy porozmawiać w luźnej atmosferze. Wystarczy, że zadzwonisz i umówisz się z nami w Katowicach.   Zapraszamy na spotkanie dotyczące (...)

Kasjer/ Sprzedawca

Firma: Personnel Solutions

Gowork.pl

20-10-14

Bytom (śląskie)

funkcjonującą od 2007 roku jako agencja pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy. Stale rozwijamy się i uruchamiamy nowe centra rekrutacyjne, świadczące usługi na terenie kraju i zagranicą. Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych (...)

Pracownik biurowy Działu Obsługi Klienta

Firma: Omega Edukacja Bytom

Gowork.pl

20-10-14

Bytom (śląskie)

w Bytomiu osobę z wykształceniem wyższym, miłą aparycją, umiejętnościami interpersonalnymi i sprzedażowymi oraz sprawnie posługującą się komputerem. CV ze zdjęciem proszę wysyłać na adres (...)

FRYZJER/ FRYZJERKA

Firma: Martess

Gowork.pl

19-10-14

Bytom (śląskie)

z rozwojem firmy poszukuje do stałej współpracy fryzjera lub fryzjerkę. Wymagania:- nienaganna dykcja- poprawny wygląd- doświadczenie w zawodzie- baza klientów- dyspozycyjność- punktualność- znajomość trendów- chęć rozwoju i uczestnictwa w (...)

Reprezentant handlowy

Firma: Espoo s.c.

Gowork.pl

16-10-14

Bytom (śląskie)

sprzedaż energii elektrycznej i gazu do Klientów z segmentu B2B, realizacja planów sprzedażowych, planowanie działań sprzedażowych oraz bieżące ich raportowanie w systemie CRM, budowanie własnego portfela klientów na rzecz DUON (...)

13-10-14

Bytom

doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej - dostęp do Internetu   Zadania: -aktywny kontakt z Klientem -przestawienie oferty firmy -wprowadzanie danych do systemu -sprzedaż powierzchni reklamowych   Oferujemy: -praca od poniedziałku do piątku w godz. od (...)

Kucharz

Firma: MAMA

Gowork.pl

09-10-14

Bytom (śląskie)

stanowisko KUCHARZA OPIS STANOWISKA: - przygotowywanie i wydawanie dań - nadzorowanie jakości serwowanych dań - przestrzeganie obowiązujących standardów i norm - zapewnienie dobrej organizacji pracy -racjonalne gospodarowanie towarem oraz nadzór nad (...)

 << 
123
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta bytom

Praca opole po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.