Praca bytom

1 - 18 z 42 ogłoszeń

spawaczy,ślusarzy oraz monterów do Cottbus

Firma: Agencja Pracy Premier

Gowork.pl

01-07-15

Bytom Odrzański

kierunkowe lub aktualny certyfikat  doświadczenie minimum 2 lata prawo jazdy + samochód   oferujemy: umowę o pracę na zasadach niemieckich zarobek 10,33 Euro/brutto/h+ 20 Euro diety za każdy przepracowany dzień pracę na dłuższy (...)

Kurier

Firma: One World24

Gowork.pl

01-07-15

Bytom (śląskie)

rejonie, * najatrakcyjniejsze stawki na rynku za doręczone przesyłki, * faktury płacone w terminie 7 dni roboczych, * szkolenia z zakresu obsługi urządzeń i szkolenia interpersonalne, * pracę 5 dni w tygodniu * pracę w dynamicznie rozwijającej się (...)

kierowca kat.C+E

Firma: Impulson

Gowork.pl

30-06-15

Bytom

C+E. Poszukujemy również osób do pracy bezpośrednio u niemieckiego pracodwacy.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłasnie CV na adres (...)

30-06-15

Bytom (śląskie)

do 150 tys. mieszkańców (aczkolwiek nie wykluczamy współpracy z osobami z większych miast). Szukamy osób z całej Polski. Czego od Ciebie oczekujemy?- Umiejętności pisania poprawną polszczyzną- Rzetelności- Umiejętności komunikowania- (...)

Elektryk - Automatyk

Firma: Conbelts Bytom S.A.

Gowork.pl

29-06-15

Bytom (śląskie)

- Automatyk   Opis stanowiska: Przegląd i naprawa urządzeń automatyki, obwodów siłowych i sterowania Bieżące utrzymanie ruchu ciągów (...)

ślusarz- spawacz

Firma: Conbelts Bytom S.A.

Gowork.pl

29-06-15

Bytom (śląskie)

i konserwacja maszyn i urządzeń usuwanie bieżących awarii na lini produkcyjnej (w tym praca na wysokości do 3 metrów) spawanie metodą gazową  w (...)

Młodszy specjalista ds. zaopatrzenia

Firma: Conbelts Bytom S.A.

Gowork.pl

29-06-15

Bytom (śląskie)

stanowiska: Prowadzenie analizy rynku dostawców Identyfikacja grupy potencjalnych dostawców oraz zarządzanie bazą dostawców aktualnych Wybór dostawcy w oparciu o najlepsze warunki handlowe oraz zapewnienie najwyższej (...)

29-06-15

Bytom (śląskie)

Specjalista ds. Exportu z jęz. angielskim i/ lub hiszpańskim Miejsce pracy: Bytom   Obowiązki: nauka asortymentu wysyłki meilowe ofert wyszukiwanie klientów (...)

grafik komputerowy- płatny staż

Firma: Conbelts Bytom S.A.

Gowork.pl

29-06-15

Bytom (śląskie)

materiałów graficznych pod katalogi/ ulotki/ reklamy/ materiały marketingowo- reklamowe obróbka dotychczasowych zdjęć i grafik oraz tworzenie nowych arkuszy na podstawie przyjętej przez (...)

spawacz 135 Niemcy

Firma: Agencja Pracy Premier

Gowork.pl

28-06-15

Bytom Odrzański

znajomość języka niemieckiego -aktualny certyfikat MAG -doświadczenie zawodowe minimum 2-letnie -własny transport -prawo jazdy kat.b Wymagane dokumenty: -cv po polsku lub niemiecku -ksero certyfikatu MAG Zakres prac: -spawanie konstrukcji (...)

Praktykant - asystent księgowej

Firma: TAX-NET S.A.

Gowork.pl

25-06-15

Bytom (śląskie)

ujmujących zapisy zdarzeń w porządku chronologicznym i systematycznym.2). Odbieranie i segregowanie dokumentów klientów;3). Gromadzenie i przechowywanie dowodów księgowych oraz pozostałej dokumentacji przewidzianej ustawą o (...)

Magazynier - pick by voice

Firma: Uniapol

Gowork.pl

24-06-15

Bytom

we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150 Obecnie dla naszego klienta, renomowanej firmy o silnej pozycji na rynku (...)

21-06-15

Bytom (śląskie)

Klienta Nr ref. PWS/93/15 Miejsce pracy: Bytom Najważniejsze obowiązki: korespondencja z klientami i dostawcami zagranicznymi, pomoc w przygotowywaniu ofert i umów handlowych, wykonywanie zestawień i analiz na potrzeby działu sprzedaży, dbanie o odpowiedni (...)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI

Firma: P.W. GET-POL

Gowork.pl

19-06-15

Bytom (śląskie)

OPERATORA KOPARKO-ŁADOWARKI Z PRAWEM JAZDY KAT. C. BYTOM, woj. Śląskie tel. (...)

opiekun w domu pomocy społecznej

Firma: Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych

Gowork.pl

18-06-15

Bytom (śląskie)

opiekuna w równoważnym systemie czasu pracy w godz. 7,00 - 19,00 wg ustalonego harmonogramu. Wymagane wykształcenie wyższe (pedagogika, psychologia, praca socjalna, pielęgniarstwo) lub policealne (opiekun w domu pomocy społecznej, opiekun (...)

stolarz - montażysta mebli na wymiar

Firma: Meble Grochowina Studio

Gowork.pl

17-06-15

Bytom

umowa zlecenie na okres próbny / umowa o pracę na czas próbny, - możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony po okresie próbnym, - możliwość podjęcia współpracy firmy stolarskiej z firmą Meble GrochowinaWymagania:- doświadczenie w (...)

Kelnerka

Firma: STREFA-KELNEREK.PL

Gowork.pl

16-06-15

Bytom (śląskie)

wymagania:- sprawna obsługa klienta- utrzymywanie czystości w lokalu i na stolikach- obsługa kasy- znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym (mile widziane inne języki)- miła aparycja- wysoka kultura osobista- punktualność- (...)

Dowolny kierunek pracy

Firma: Ogłoszenie prywatne

Gowork.pl

16-06-15

Bytom

doświadczenie w wielu dziedzinach pracy,ponieważ jestem pojętnym oraz szybko uczącym się człowiekiem.Posiadam aktualne uprawnienia takie jak prawo jazdy kat B,C,operator wózków widłowych,operator żurawii samojezdnych IVŻ,spawacz mag 135,do (...)

 << 
123
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta bytom

Praca opole po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.