Praca bytom

1 - 18 z 42 ogłoszeń

30-01-15

Katowice, Chorzów, Sosnowiec ...

kandydatów na stanowisko: HYDRAULIK - SPOTKANIE Z PRACODAWCĄ NIEMIECKIM W KATOWICACH Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: montaż instalacji CO; naprawa instalacji centralnego ogrzewania; montaż instalacji wodnokanalizacyjnej; sprawdzanie (...)

Doradca d/s odszkodowań

Firma: SERVITUTES.PL

Gowork.pl

30-01-15

Bytom (śląskie)

serdecznie Ciebie zaprosić w nasze szeregi! Stawiamy na sukces i dynamiczny rozwój , plan który realizujemy od 2012 roku! Oferujemy: - wynagrodzenie prowizyjne od 20% na start - możliwość wysokich awansów - materiały reklamowe - pomoc w budowie (...)

Specjalista ds. sprzedaży

Firma: LINK CONSULTING

Gowork.pl

29-01-15

Bytom (śląskie)

od zaraz doświadczonego pracownika na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży(kod ref. SHA-15) Lokalizacja: okolice Bytomia Jeżeli:•    posiadasz wykształcenie wyższe,•    masz min. 2 lata doświadczenia na stanowisku sprzedażowym (...)

Wykładanie towaru - Bytom

Firma: ISSP

Gowork.pl

29-01-15

Bytom (śląskie)

na rozwój kandydatów do wykładania towaru w jednym z marketów budowlanych w Bytomiu. Wykonywane czynności: - tworzenie ekspozycji z asortymentów oferowanych przez sprzedawcę. Oferujemy: -stawkę 9 zł brutto/godzina, -umowę zlecenie (...)

Pracownik inwentaryzacji-BYTOM

Firma: INVENT

Gowork.pl

29-01-15

Bytom (śląskie)

na terenie całej Polski poszukuje osób chętnych do podjęcia współpracy na stanowisku:   Pracownik inwentaryzacji     Najbliższe terminy do wyboru 26.01 oraz 1,2,3,5,9,10,14,15,16,17,19,23,24 i 26.02.2015     Zakres (...)

spawacz 135

Firma: Agencja Pracy Premier

Gowork.pl

29-01-15

Bytom Odrzański (lubuskie)

komunikacji języka niemieckiegocertyfikat 135 -aktualnydoswiadczenie minimum 2 lata najkorzystniej przy spawaniu mostówprawo jazdy + samochódzaliczenie prób w Dreżnie oferujemy:umowę o pracę na zasadach niemieckichzarobek 10 Euro/brutto/h+ 4,5 (...)

malarz-tapeciarz

Firma: Agencja Pracy Premier

Gowork.pl

29-01-15

Bytom Odrzański

języka niemieckiegowykształcenie kierunkowedoświadczenie minimum 2 lataprawo jazdy + samochódoferujemy;umowę o pracę na zasadach niemieckichoferujemy 12 Euro/h/brutto+ 4 Euro dietypomagamy w załatwieniu wszelkich formalnościosoby zainteresowane proszę (...)

Praca dorywcza – sampling CD z oprogramowaniem IT

Firma: Dem`a Promotion Polska

Gowork.pl

29-01-15

Bytom (śląskie)

Dotarcie do około 500 małych przedsiębiorstw (1-10 osób) w trakcie trwania projektu (2 miesiące) ·         Kreatywne wyszukiwanie nowych kanałów kontaktu – możesz pojawiać (...)

Doradca klienta d/s prawnych

Firma: SERVITUTES.PL

Gowork.pl

28-01-15

Bytom Odrzański (lubuskie)

pragniemy serdecznie Ciebie zaprosić w nasze szeregi! Stawiamy na sukces i dynamiczny rozwój , plan który realizujemy od 2012 roku! Oferujemy: - wynagrodzenie prowizyjne od 20% na start - możliwość wysokich awansów - materiały reklamowe - (...)

Inżynier Wsparcia Technicznego

Firma: Open-E Poland

Gowork.pl

27-01-15

Bytom (śląskie)

JovianDSS, DSS V7™ i DSS V7 Lite™ jest dedykowana rynkowi SMB i SME. Cieszy się dużym uznaniem na rynku pod względem wysokiej wydajności, elastyczności, niezawodności, skalowalności i ROI. Oprogramowanie to pozwala w łatwy sposób (...)

Programista Python

Firma: Open-E Poland

Gowork.pl

27-01-15

Bytom (śląskie)

i ROI. Oprogramowanie to pozwala w łatwy sposób zarządzać zasobami na poziomie usług NAS oraz SAN.Rozwijając produkty firmy, pracownicy mają dostęp do najnowszych technologii i trendów obowiązujących na rynku pamięci masowych, włączając w to (...)

pracownik fizyczny

Firma: PHU Parma Sp.J

Gowork.pl

24-01-15

Bytom (śląskie)

na pełny etat ( umowa o pracę ):   - Ślusarzy - spawaczy   - Elektryków z uprawnieniami min. 1KV   - Automatyków przemysłowych   - Fachowców od remontu maszyn (hydraulika, pneumatyka)   Praca w Utrzymaniu Ruchu wydziału (...)

Doradca d/s prawnych

Firma: SERVITUTES.PL

Gowork.pl

23-01-15

Bytom

pionierami w wywalczeniu odszkodowań, pragniemy serdecznie Ciebie zaprosić w nasze szeregi! Stawiamy na sukces i dynamiczny rozwój , plan który realizujemy od 2012 roku! Oferujemy: - wynagrodzenie prowizyjne od 20% na start - możliwość wysokich (...)

Piekarz / Cukiernik – Technolog ds. Kluczowych Klientów

Firma: Credin Polska Sp. z o.o.

Gowork.pl

22-01-15

Bytom (śląskie)

naszej firmy oraz zakład produkcyjny znajdują się w Sobótce na terenie województwa dolnośląskiego. Posiadamy również szeroko rozwiniętą sieć sprzedaży i dystrybucji wraz z obsługą technologiczną na terenie całej Polski. Bardzo dynamicznie (...)

Pomiarowiec Stolarki Okiennej

Firma: Montaże DSS

Gowork.pl

19-01-15

Bytom (śląskie)

stolarki okiennej. Z naszych usług korzystają najbardziej wymagający Klienci. Wyróżnia nas najwyższa jakość wykonywanych usług, która pozwoliła na zdobycie zaufania wielu klientów prywatnych jak i dużych firm. Więcej informacji o firmie (...)

Praconik inwentaryzacji-BYTOM

Firma: INVENT

Gowork.pl

18-01-15

Bytom (śląskie)

i poszukujesz dorywczej pracy?   Firma INVENT  Sp. z. o. o  świadcząca usługi inwentaryzacyjne na terenie całej Polski poszukuje osób chętnych do podjęcia współpracy na stanowisku:   Pracownik (...)

Specjalista ds. marketingowych

Firma: LINK CONSULTING

Gowork.pl

12-01-15

Bytom (śląskie)

graficznych Corel oraz Photoshop;•    znajomość języka angielskiego;•    bardzo dobra organizacja pracy własnej;•    samodzielność, kreatywność, inicjatywa; •    czynne prawo jazdy (...)

09-01-15

Bytom (śląskie)

z nami i zostań dedykowanym Proponentem do obsługi promocji dla firmy SAGE – jednego ze światowych liderów, czołowego w Polsce dostawcy oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem.   Przewidywany czas projektu: od 13 stycznia (...)

 << 
123
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta bytom

Praca opole po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.