Praca bytom

1 - 18 z 39 ogłoszeń

31-08-15

Bytom (śląskie)

naszego Klienta, publicznego szpitala Yeovil District Hospital NHS Foundation Trust (YDH) organizujemy nabór instrumentariuszy Rekrutacja odbedzie się przez Skype YDH jest w gronie 10 najlepszych szpitali NHS w Wielkiej Brytanii. Regularnie (...)

Kupiec RTV

Firma: AGD MARKET

Gowork.pl

31-08-15

Bytom (śląskie)

to szansa na ciekawą pracę dla osób przedsiębiorczych, kreatywnych i otwartych na innych ludzi. Stabilne warunki pracy i ciągły rozwój Firmy umożliwiają najbardziej ambitnym i zaangażowanym pracownikom realizację swoich planów zawodowych. (...)

Merchendiser

Firma: MAG Gorzelak i Jasiński Sp.J.

Gowork.pl

31-08-15

Bytom (śląskie)

należy do najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko: MERCHANDISER   Merchandiser ma obowiązek wykonania ekspozycji produktów MAG, następnie (...)

Pilne! Kasjer Bytom

Firma: PERSONNEL SOLUTIONS SP. Z O.O.

Gowork.pl

31-08-15

Bytom (śląskie)

profesjonalnej obsługi klientów • Obsługa kasy fiskalnej GWARANTUJEMY SZKOLENIE STANOWISKOWE! Oczekujemy: • Ukończonych 18 lat • Aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej wraz z aktualnymi badaniami lekarskimi • Komunikatywności (...)

Brukarz - BYTOM

Firma: P.B. Kadry

Gowork.pl

30-08-15

Bytom (śląskie)

brukarskie, drogowe, ogólnobudowlaneOferujemy:-Umowę zlecenie-Odprowadzanie składek do ZUS-Stawkę 14 zł netto za godzinę pracy-Terminowe wypłaty realizowane raz w miesiącu  Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres email: (...)

Kierowca

Firma: P.Drivers

Gowork.pl

29-08-15

Bytom (śląskie)

wynagrodzenie, praca na terenie całej Polski (rejon do ustalenia). Oczekujemy punktualności, dyspozycyjności oraz kultury osobistej. Kontakt mailowy wraz z numerem (...)

Wykładanie towaru Bytom

Firma: Issp

Gowork.pl

27-08-15

Bytom (śląskie)

osób chętnych do pracy przy wykładaniu towarów i pracach magazynowych w jednym z marketów budowlanych na terenie Bytomia. Oferujemy:-umowę zlecenie / o dzieło-stawka 9 zł brutto/godzina-możliwość pracy dodatkowej lub stałej (...)

Stolarz do Austrii

Firma: Agencja Pracy Premier

Gowork.pl

25-08-15

Bytom Odrzański

przy 8 h dniu pracy/zapewniamy zakwaterowaniepraca na dłuższy czas/nawet na stałe/osoby zainteresowane proszę o przesyłanie na e-mail: jolanta.marcinkiewiczonet.pl z dopiskiem stolarz Austia dokumentów jak:cv po niemiecku i po polskuksero świadectwa (...)

Pracownik fizyczny - BYTOM

Firma: PB KADRY

Gowork.pl

23-08-15

Bytom (śląskie)

adresem:   https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/PRACOWNIK_FIZYCZNY___Bytom/6189-4181-58-06f-642.html   Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o (...)

Elektromonter - BYTOM

Firma: PB KADRY

Gowork.pl

23-08-15

Bytom (śląskie)

kontrola elektryki we wskazanych pomieszczeniach - praca samodzielna   WYMAGANIA: - doświadczenie zawodowe, jako samodzielny elektromonter - uprawnienia SEP do 1 KV - siła fizyczna   OFERUJEMY: - umowę zlecenie - zgłoszenie do ZUS oraz odprowadzanie składek (...)

Pracownik inwentaryzacji Bytom

Firma: ISSP

Gowork.pl

20-08-15

Bytom (śląskie)

- liczenie towarów w sklepach sieci handlowych,  - obsługa urządzeń do skanowania towarów. Wymagania: - dyspozycyjność w wybrane dni w godzinach nocnych, - umiejętność obsługi komputera, - pełnoletniość. Oferujemy: - darmowe szkolenia, - (...)

Kierowca c+e

Firma: Impulson

Gowork.pl

12-08-15

Bytom (śląskie)

C+E do pracy w transporcie międzynarodowym.Wyjazdy międzynarodowe, głównie na zachód Europy (baza w Bytomiu, system 2/1 lub 3/1)Wymagane doświadczenie jako kierowca C+E. Poszukujemy również osób do pracy bezpośrednio u niemieckiego (...)

Operator koparko-ładowarki

Firma: P.W. GET-POL

Gowork.pl

11-08-15

Bytom (śląskie)

koparko-ładowarki z prawem jazdy tel. 501/509-623. Bytom, woj. (...)

Pracownik inwentaryzacji Bytom

Firma: Invent Sp z o.o.

Gowork.pl

10-08-15

Bytom (śląskie)

06.07.13.17.09.2015r Zakres obowiązków: Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych. Obsługa urządzeń do skanowania towarów. Wymagania od kandydatów: Dyspozycyjność w godzinach późno popołudniowych i nocnych, Aktualna (...)

Pracownik inwentaryzacji Bytom

Firma: Invent Sp z o.o.

Gowork.pl

10-08-15

Bytom (śląskie)

na stanowisku: Pracownik inwentaryzacji Bytom Terminy: 06.07.13.17.09.2015r Zakres obowiązków: Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych. Obsługa urządzeń do skanowania towarów. Wymagania od kandydatów: Dyspozycyjność w godzinach (...)

Kontroler ulotkarzy

Firma: Delta Edukacja

Gowork.pl

06-08-15

Bytom (śląskie)

osoby w wieku 23-26 lat z ważną legitymacją ucznia/studenta na stanowisko kontrolera osób ulotkujących. Osoba na to stanowisko musi posiadać zdolności kierownicze, musi być stanowcza oraz dyspozycyjna od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Mile (...)

KONFEKCJONER (praca fizyczna)

Firma: Conbelts Bytom S.A.

Gowork.pl

05-08-15

Bytom (śląskie)

4, poszukuje osób na stanowisko:   KONFEKCJONER (praca fizyczna) Miejsce pracy: Bytom Nr referencyjny: 30/07/2015   Obowiązki: Obsługa pras do wulkanizacji taśm (wieszanie (...)

Specjalista d/s przygotowania produkcji i kontroli jakości

Firma: P.P.P. i U.H. Prohamat Sp. z o.o.

Gowork.pl

03-08-15

Bytom (śląskie)

prowadzenie nadzoru spawalniczego w przedsiebiorstwie -kontrola jakości procesu spawania -odbiory robót wykonywanych na terenie firmy oraz bezpośrednio u klientów - opracowanie i nadzór nad dokumentacja (...)

 << 
123
 >> 
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.