Praca bytom

1 - 18 z 55 ogłoszeń

Monter klimatyzacji i wentylacji

Firma: Brasco Recruitment Ltd.

Gowork.pl

30-10-14

Bytom (śląskie)

i wentylacji Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: podłączanie instalacji wentylacyjnych; montaż klimatyzacji; podłączanie urządzeń chłodniczych; konserwacja oraz naprawa (...)

30-10-14

Bytom (śląskie)

kandydatów na stanowisko Asystenta Kierownika. Oferujemy nienormowany czas pracy ok. 10-15 godzin tygodniowo oraz atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego zaangażowania. Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w procesie rekrutacji to prześlij do (...)

30-10-14

Bytom (śląskie)

dla Ciebie! Poszukujemy komunikatywnych i kreatywnych kandydatów na stanowisko Asystenta Kierownika. Oferujemy nienormowany czas pracy ok. 10-15 godzin tygodniowo oraz atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego zaangażowania. Jeżeli jesteś zainteresowany (...)

30-10-14

Bytom (śląskie)

dodatkowego dochodu ?! Uważasz, że jesteś komunikatywny oraz kreatywny , a branża finansowa Cię kręci!? Sądzisz, że sprawdziłbyś się na stanowisku Asystenta Kierownika?  To świetnie, że czytasz nasze ogłoszenie, dogadamy się ! Oferujemy nienormowany (...)

Carrefour Bytom praca dodatkowa od zaraz

Firma: Agencja Pracy Savoir

Gowork.pl

30-10-14

Bytom (śląskie)

osób do wykładania towaru w marketach (tzw. merchandiserów , serwisantów) .Nasza oferta skierowana jest głównie do osób uczących się (pełnoletnich), emerytów , rencistów, osób czasowo pozostających bez pracy, (...)

29-10-14

Bytom (śląskie)

zastępstwa również na terenie Zabrza, Gliwic i Chorzowa.   Wymagania: • dyspozycyjność w dni dystrybucji (poniedziałek i czwartek przed południem, czasem również piątek po południu);• własny samochód;• (...)

Programista Python

Firma: Open-E Poland

Gowork.pl

28-10-14

Bytom (śląskie)

serwerami pamięci masowych. Linia produktów Open-E® DSS V7™ i DSS V7 Lite™ jest dedykowana rynkowi SMB i SME. Cieszy się dużym uznaniem na rynku pod względem wysokiej wydajności, elastyczności, niezawodności, skalowalności i ROI. (...)

Inżynier Wsparcia Technicznego

Firma: Open-E Poland

Gowork.pl

28-10-14

Bytom (śląskie)

Linia produktów Open-E® DSS V7™ i DSS V7 Lite™ jest dedykowana rynkowi SMB i SME. Cieszy się dużym uznaniem na rynku pod względem wysokiej wydajności, elastyczności, niezawodności, skalowalności i ROI. Oprogramowanie to pozwala w łatwy (...)

Uczestnik badania produktu - zaproszenie

Firma: Open-E Poland

Gowork.pl

28-10-14

Bytom (śląskie)

dostarcza oprogramowanie w postaci systemu operacyjnego do zarządzania serwerami pamięci masowych. Linia produktów Open-E® DSS V7™ i DSS V7 Lite™ jest dedykowana rynkowi SMB i SME. Cieszy się dużym uznaniem na rynku pod względem wysokiej (...)

Specjalista ds. marketingowych

Firma: LINK CONSULTING

Gowork.pl

28-10-14

Bytom (śląskie)

kampanii marketingowych •    odpowiedzialność za całość działań promocyjnych i reklamowych firmy;•    analiza rynku, konkurencji oraz efektywności prowadzonych kampanii;•    reprezentacja firmy na targach (...)

28-10-14

Bytom (śląskie)

towarów i pracach magazynowych w jednym z marketów budowlanych na terenie Bytomia Oferujemy: -pracę od zaraz -umowę zlecenie / o dzieło -stawka 11 zł brutto/godzina Wymagania -OBOWIĄZKOWO uprawnienia na wózki widłowe -doświadczenie minimum (...)

28-10-14

Bytom (śląskie)

i chłodzących.   Specjalista ds. Serwisu Urządzeń Elektronicznych Nr ref. SSUE/DTH Miejsce pracy: Szałsza k. Gliwic   Zakres obowiązków:   Serwis urządzeń elektronicznych, wykonywanie przeglądów, kalibracji i napraw zgodnie ze (...)

28-10-14

Bytom (śląskie)

klientem jest dostawca rozwiązań pomiarowych, nadzorczych oraz regulacyjnych w obszarze instalacji grzewczych, wentylacyjnych i chłodzących.   Specjalista ds. Serwisu Urządzeń Elektronicznych Nr ref. SSUE/DTH Miejsce pracy: Szałsza k. Gliwic Zakres (...)

27-10-14

Bytom (śląskie)

do prowadzenia Domu Pomocy Społecznej,ze znajomością polityki społecznej.   Wymagane wykształcenie wyższe o kierunku:   Prawa Pracy i Prawa Socjalne -specjalizacja organizacji Pomocy Społecznej ,lub o podobnym profilu upoważniające do zajęcia wyżej (...)

KIEROWNIK BIURA Z J. NIEMIECKIM - BYTOM

Firma: P.H.U Dako Sp. z o. o.

Gowork.pl

27-10-14

Bytom (śląskie)

Kierownika Biura w BYTOMIU Wymagania: biegła znajomość języka niemieckiego bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint), doskonały zmysł organizacyjny, umiejętność efektywnego działania w stresowych sytuacjach, umiejętność prowadzenia (...)

Spotkanie rekrutacyjne z niemieckim pracodawcą

Firma: Work On Personal LTD

Gowork.pl

26-10-14

Bytom (śląskie)

na spotkanie dotyczące naboru pracowników, które odbędzie się w     w dniu 29 października 2014 r. w godzinach od 09.00 do 17.00 oraz w dniu 30 października 2014 r. w godzinach od 9.00 do 15.00   Na spotkanie prosimy (...)

Pracownik biurowy Działu Obsługi Klienta

Firma: Omega Edukacja Bytom

Gowork.pl

26-10-14

Bytom (śląskie)

do biura w Bytomiu osobę z wykształceniem wyższym, miłą aparycją, umiejętnościami interpersonalnymi i sprzedażowymi oraz sprawnie posługującą się komputerem. CV ze zdjęciem proszę wysyłać na adres (...)

PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA - KIEROWCA

Firma: Selgros Cash&Carry

Gowork.pl

24-10-14

Bytom (śląskie)

DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA - KIEROWCA Wymagania: -    Wykształcenie min. średnie, -    Prawo jazdy kat. B, -    Doświadczenie w pracy w dziale związanym ze sprzedażą i obsługą klienta (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta bytom

Praca opole po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.