Praca bytom

1 - 18 z 55 ogłoszeń

Płytkarz, Kafelkarz

Firma: ENERGO BYTOM

Gowork.pl

19-08-14

Bytom (śląskie)

ENERGO poszukuje Kafelkarza z doświadczeniem.   Osoby zainteresowane proszę o kontakt tel. (...)

Pracownik techniczny

Firma: ENERGO

Gowork.pl

19-08-14

Bytom (śląskie)

poszukuje Pracownika Technicznego Wymagania: - minimum średnie wykształcenie techniczne - dobra obsługa komputera oraz biegłość w MS Office - prawo jazdy kat. B - umiejętność pracy w zespole - doskonała organizacja pracy Oferyjemy: - umowę o (...)

Doradca klienta

Firma: Expres-Pożyczkao

Gowork.pl

19-08-14

Bytom (śląskie)

AKTYWNE POZYSKIWANIE KLIENTÓW -SPRZEDAŻ POŻYCZEK (produkty jednomiesięczne oraz produkty wielo ratalne ) -OBSŁUGA PO SPRZEDAŻOWA KLIENTA (odbiór gotówki, zbiórki rat) -REALIZACJA DZIAŁAŃ REKLAMOWYCH NA OBSŁUGIWANYM (...)

Programista Python

Firma: Open-E Poland

Gowork.pl

18-08-14

Bytom (śląskie)

dedykowana rynkowi SMB i SME. Cieszy się dużym uznaniem na rynku pod względem wysokiej wydajności, elastyczności, niezawodności, skalowalności i ROI. Oprogramowanie to pozwala w łatwy sposób zarządzać zasobami na poziomie usług NAS oraz SAN.Rozwijając (...)

Asystent ds. Wsparcia Technicznego

Firma: Open-E Poland

Gowork.pl

18-08-14

Bytom (śląskie)

klientom funkcjonalności, której oczekują.Mamy ponad 12.000 wdrożeń, w ponad 90 krajach. Nasze rozwiązania wykorzystywane są między innymi przez takich klientów, jak Bosch, Daimler AG,  Philips, Volkswagen, SAP, Lufthansa, Raymond James, (...)

KASJER/KASJERKA

Firma: Selgros Cash&Carry

Gowork.pl

17-08-14

Bytom (śląskie)

min. zawodowe, -    Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, -    Znajomość zasad związanych z obsługą klienta, -    Umiejętność obsługi kasy fiskalnej, -    Aktualna książeczka zdrowia (...)

KOMISJONER - kompletacja towarów

Firma: Euro Labora

Gowork.pl

17-08-14

Bytom (śląskie)

- kompletacja towarów Miejsce pracy: Graben, Niemcy Nr referencyjny: KOM/GRABEN/2014   Obowiązki: komisjonowanie/kompletowanie towarów zgodnie z zapotrzebowaniem (...)

Sprzedawca

Firma: Mycenter - Agd Market

Gowork.pl

17-08-14

Bytom (śląskie)

od stanowiska sprzedawcy    bogaty pakiet szkoleniowy z zakresu technik sprzedaży i obsługi Klienta    możliwość poznania najnowszych produktów z branży RTV i AGD    pracę w firmie o wysokich standardach oraz (...)

13-08-14

Bytom (śląskie)

rozwój kandydatów do pracy przy: Koordynowaniu grupy osób na magazynach spożywczych na terenie Niemiec Opis stanowiska: • Prowadzenie ewidencji czasu pracy Praca w  biurze na terenie zakładu pracy • Przyjmowanie i szkolenie (...)

Kasjer / Kasjerka Bytom

Firma: Personnel Solutions

Gowork.pl

12-08-14

Bytom (śląskie)

pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy. Stale rozwijamy się i uruchamiamy nowe centra rekrutacyjne, świadczące usługi na terenie kraju i zagranicą.Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą w hipermarkecie na (...)

PRACOWNIK DZIAŁU MIĘSO (PAKOWACZ/KA)

Firma: Selgros Cash&Carry

Gowork.pl

10-08-14

Bytom (śląskie)

doświadczenia zawodowego.   Aplikacje z dopiskiem w tytule maila / na kopercie:  PAKOWACZ BYTOM Odpowiadamy tylko na wybrane oferty zawierające ODPOWIENI DOPISEK w tytule maila lub na kopercie. Aplikacje (cv i list motywacyjny) należy (...)

TELEMARKETER (z orzeczeniem o niepełnosprawności)

Firma: Polski HR Doradztwo Personalne

Gowork.pl

07-08-14

Bytom (śląskie)

pojętym doradztwie personalnym. Usługi oferowane przez naszą firmę obejmują zagadnienia związane z rekrutacją i selekcją pracowników, między innymi analizę zatrudnienia, określanie kwalifikacji zatrudnionych pracowników, ich predyspozycji i innych (...)

Kasjer/ka-BYTOM

Firma: Issp

Gowork.pl

05-08-14

Bytom (śląskie)

klienta - sieci marketów, poszukuje osób chętnych do pracy przy obsłudze kasy fiskalnej w jednym z marketów budowlanych na terenie Bytomia. Oferujemy: - szkolenie z obsługi kasy fiskalnej - pracę od zaraz - umowę zlecenie / o dzieło - stawka 9 (...)

Technik ds. form wtryskowych

Firma: HR.pl

Gowork.pl

05-08-14

Bytom (śląskie)

w narzędziowni  przy wykonywaniu nowych form wtryskowych oraz remontach form na stanowisko:   Technik ds. form wtryskowych   Miejsce pracy : Bytom Nr. Ref. : TFT/JF/JOBS    Zakres obowiązków: samodzielna obsługa maszyn narzędziowych: (...)

Aydytor

Firma: Consumerview Sp. z o.o.

Gowork.pl

03-08-14

Bytom (śląskie)

wcielą się w rolę tajemniczych klientów w punktach sprzedaży. Zajęcie polega na odwiedzaniu sklepów, salonów, punktów usługowych. To Ty decydujesz, kiedy realizujesz audyty. Możesz więc dostosować jego termin do innych (...)

Wykładanie towaru-BYTOM

Firma: Issp

Gowork.pl

03-08-14

Bytom (śląskie)

swojego klienta - sieci marketów, poszukuje osób chętnych do pracy przy wykładaniu towarów i pracach magazynowych w jednym z marketów budowlanych na terenie Bytomia. Oferujemy: -umowę zlecenie / o dzieło -stawka 9 zł brutto/godzina (...)

Koordynator Hali – REAL Bytom

Firma: Dem`a Promotion Polska

Gowork.pl

03-08-14

Bytom (śląskie)

(5-6 osób) •             Dbanie o ekspozycję towaru •             (...)

Asystentka Dyrektora - Bytom

Firma: LTDINTERNATIONALE

Gowork.pl

03-08-14

Bytom (śląskie)

- Pt umowa o pracę wysokie wynagrodzenie + premie   Wymgania: Komunikatywność Umiejętnośc obsługi komputera Umiejętnośc planowania dnia   Zainteresowane osoby proszę o (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta bytom

Praca opole po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.