Praca Kraków

793 - 799 z 799 ogłoszeń

Pracownik Kuchni / zmywająca

Firma: Eurest Poland

Gowork.pl

14-06-15

Kraków (małopolskie)

wiodącym dostawcą usług cateringowych w Polsce.Obecnie poszukujemy do naszej restauracjiw Kraków, ul.Pilotów 2osoby na stanowisko:Pracownik Kuchni / zmywającaOpis stanowiska:• Zabezpieczenie surowców, produktów i (...)

Tworzenie tekstów: praca z domu

Firma: Dla studenta Sp. z.o.o.

Gowork.pl

14-06-15

Kraków

ztwarzanie danych dla prac studentskich na poziomie uczelni wyższych (przetwarzanie informacji, poprawy formalne tekstu, sporządzanie dokumentów dla prac seminaryjnych, licencjackich, magisterskich, jak również ocena kwestionariuszy (...)

Sprzedawca Słodyczy

Firma: CH Czyżyny

Gowork.pl

13-06-15

Kraków (małopolskie)

Dział SŁODYCZE.       OBOWIĄZKI: - wykładanie towaru - dbałość o ekspozycję produktów - kontrolę terminów ważności produktów - obsługę wagi   OFERUJEMY: -zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie -pracę w systemie dwu (...)

Pracownik stosika mięsnego

Firma: CH Czyżyny

Gowork.pl

13-06-15

Kraków (małopolskie)

stanowisku Pracownik stoiska Mięso/ Wędliny       OBOWIĄZKI: - wykładanie towaru - dbałość o ekspozycję produktów - kontrolę terminów ważności produktów - obsługę wagi   OFERUJEMY: - zatrudnienie w oparciu o umowę (...)

Towarowanie

Firma: CH Czyżyny

Gowork.pl

13-06-15

Kraków (małopolskie)

poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Pracownik do wykładania towaru (Merch)OBOWIĄZKI:- wykładanie towaru - dbałość o ekspozycję produktów- kontrolę terminów ważności produktówOFERUJEMY:- zatrudnienie w (...)

Konsultant

Firma: Avon

Gowork.pl

13-06-15

Kraków (małopolskie)

się wakacje, zostań konsultantką firmy AVON. Jest to szybka i łatwa forma zarobku a czas i miejsce dobierasz sobie samemu. Dzięki firmie AVON możesz nie tylko sobie dorobić ale również otrzymać wiele ciekawy prezentów kosmetycznych za 1 (...)

Regionalny przedstawiciel handlowy

Firma: BALADOR POLSKA

Gowork.pl

08-04-15

Kraków

Wysoka jakość naszych produktów oraz zadowolenie klienta od początku działalności firmy jest naszym priorytetem . W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych koncepcji sprzedażowych poszukujemy kandydata na stanowisko (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Kraków

Praca opole po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.