Praca sprzedawca Opole

1 - 3 z 3 ogłoszeń

Konsultant-sprzedawca w salonie Twoje Soczewki w CH Karolinka

Firma: Avenir Medical Sp.zo.o.S.K.A.

Gowork.pl

23-07-15

Opole (opolskie)

w punkcie optycznym Twoje Soczewki w C.H. Karolinka w Opolu. OFERUJEMY: Stanowisko pracy w punkcie optycznym Twoje Soczewki w charakterze konsultanta - sprzedawcy. GWARANTUJEMY: - ciekawą pracę w młodym zespole, - stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny (...)

04-06-15

etatu. Zakres obowiązków: • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy • Udzielanie na prośbę klienta informacji o oferowanych produktach • Towarowanie i opieka nad powierzonym działem. • Dbanie o estetykę punktu Wymagania: (...)

04-06-15

Klientów, lidera w branży wyposażenia wnętrz, poszukuje osób na stanowisko: Sprzedawca/ pracownik fizyczny0,5 etatu Miejsce pracy:  OPOLE Zakres obowiązków: • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy • Udzielanie na (...)

1

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Opole

Praca opole po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.