Praca sprzedawca Opole

1 - 5 z 5 ogłoszeń

Key Account Manager

Firma: GoWork.pl

Gowork.pl

18-07-14

Opole (opolskie)

negocjacji z klientami, przygotowywanie ofert i prezentacji Wymagania: - minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (branża poligraficzna) - dobra znajomość rynku oraz rozbudowana sieć kontaktów biznesowych - (...)

30-06-14

Opole (opolskie)

zamówień internetowych w zakresie wybrania oraz zapakowania towarów zgodnie z życzeniem klienta z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Wymagania: Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta Zaangażowanie w pracę (...)

Sprzedawca

Firma: Smart MBC

Gowork.pl

19-06-14

Opole (opolskie)

hurtowni i sklepu elektrotechnicznego poszukuje osób na stanowisko:   SPRZEDAWCY Miejsce pracy: Opole   Nr ref: SH/06/14/PB   Obowiązki:   - obsługa Klientów detalicznych i hurtowych, - doradztwo w zakresie sprzedawanego (...)

Sprzedawca/ Kasjer w Auchan w Opolu

Firma: InterKadra Sp. z o. o

Gowork.pl

16-06-14

Opole (opolskie)

oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie do nowo powstającego Auchan w Opolu (obecnie Real Karolinka) poszukujemy osób na stanowisko Sprzedawca/ Kasjer w Auchan w Opolu Nr (...)

13-05-14

Opole (opolskie)

2500 zł + premie. Oferujemy stabilną pracę na umowę o pracę, pakiet profesjonalnych szkoleń i mozliwość awansu. Wyslij cv do 16 a oddzwonimy jeszcze (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Opole

Praca opole po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.