Praca sprzedawca Opole

1 - 6 z 6 ogłoszeń

Handlowiec

Firma: ECO-CIEPŁO

Gowork.pl

30-10-14

Opole (opolskie)

i wentylacyjnej. Praca z bardzo różnymi klientami - pomoc w doborze urządzeń i instalacji poprawiających komfort cieplny i sanitarny użytkowników. Prowadzenie rozliczeń inwestycji W dalszym etapie rozwoju możliwość prowadzenia szkolenia dla (...)

Kasjer/sprzedawca

Firma: Agencja Promocji Savoir Sp. z o.o.

Gowork.pl

28-10-14

Opole (opolskie)

chętnych do pracy na stanowisko KASJER/SPRZEDAWCA Warunkiem podjęcia współpracy z nami jest : -pełnoletność, -doświadczenie (lub chęć) w pracy na podobnym stanowisku -posiadanie aktualnej sanepidowskiej książeczki zdrowia , -dyspozycyjność (...)

Sprzedawca - pełny i niepełny etap

Firma: Fandango Jan Orłowski

Gowork.pl

13-10-14

Opole (opolskie)

pracy: CH Karolinka w Opolu Nr referencyjny: 328/S/10/2014   OFERUJEMY Stabilne warunki zatrudnienia Stałe wynagrodzenie z systemem (...)

Przedstawiciel handlowy

Firma: rabat4u

Gowork.pl

11-10-14

Opole (opolskie)

(np. matki z małymi dziećmi), bądź po prostu chcą sobie dorobić. Praca polega na przedstawieniu klientowi oferty handlowej i zawieraniu umów. Wynagrodzenie jest zależne od wyników.   Oferujemy: - niezbędne szkolenie, - materiały promocyjne, - (...)

Doradca klienta

Firma: Provident Polska S.A.

Gowork.pl

07-10-14

Opole (opolskie)

się sam, że warto z nami współpracować! Jeżeli lubisz ludzi, pomoc innym sprawia Ci radość, a oprócz tego cenisz sobie wsparcie współpracowników, pragniesz się rozwijać i szukasz (...)

30-09-14

Opole (opolskie)

projektów szkoleniowych poszukujemy osób na stanowisko: Trener kursu: Kasjer-sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej Miejsce pracy: Wrocław lub Opole (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Opole

Praca opole po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.