Praca sprzedawca Opole

1 - 5 z 5 ogłoszeń

TELEFONICZNYM DORADCĄ KLIENTA

Firma: Call Center Inter Galactica

Gowork.pl

30-06-15

Opole (opolskie)

przez telefon - informować, sprzedawać, negocjować. pierwsza wypłata już po 2 tygodniach wypłata regularnie, w każdy piątek 10 zł brutto (czyli 8,57 zł na rękę) za każdą godzinę - bez względu na ilość przepracowanych (...)

TELEFONICZNY DORADCA KLIENTA

Firma: Call Center Inter Galactica

Gowork.pl

30-06-15

Opole (opolskie)

i prowizje - jasne zasady, bez haczyków, jesteś z nami, masz zupełnie za darmo opiekę medyczną w LUX MED-zie praca w centrum - wygodny dojazd i blisko na uczelnię naprawdę porządna atmosfera, bez korpo-zasad, z młodymi, ciekawymi ludźmi - (...)

04-06-15

Opole (opolskie)

etatu. Zakres obowiązków: • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy • Udzielanie na prośbę klienta informacji o oferowanych produktach • Towarowanie i opieka nad powierzonym działem. • Dbanie o estetykę punktu Wymagania: (...)

04-06-15

Opole (opolskie)

poszukuje osób na stanowisko: Sprzedawca/ pracownik fizyczny0,5 etatu Miejsce pracy:  OPOLE Zakres obowiązków: • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy • Udzielanie na prośbę klienta informacji o oferowanych produktach • (...)

Sprzedawca

Firma: Miriada

Gowork.pl

27-04-15

Opole (opolskie)

opolskie Miriada Opis stanowiska pracy Praca w młodym zespole. Zatowarowywanie półek, odbiór dostaw i praca z systemem magazynowym oraz obsługa klienta pocztowego. Wymagania Konsekwencja, kultura osobista, otwartość na potrzeby klienta, (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Opole

Praca opole po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.