Praca sprzedawca Opole

1 - 4 z 4 ogłoszeń

Przedstawiciel handlowy

Firma: Office-Partner Technika Biurowa sp. j.

Gowork.pl

18-08-15

Opole (opolskie)

w sprzedaży D2D/B2B znajomość technik sprzedaży oraz negocjacji wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne (komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów) nastawienie na realizację postawionych celów bardzo (...)

Doradca Techniczno - Handlowy

Firma: Eklektika HR

Gowork.pl

16-08-15

Opole (opolskie)

w bezpośredniej sprzedaży i doradztwie do gospodarstw rolnych środków do produkcji rolnej bądź maszyn rolniczych. Mie widziane:- Wykształcenie rolnicze. Oferta:- Umowa o pracę;- Wynagrodzenie podstawowe + premie;- Samochód służbowy;- Praca (...)

Sprzedawca pełny etat

Firma: Fandango Jan Orłowski

Gowork.pl

06-08-15

Opole (opolskie)

się firmie miłą atmosferę pracę w młodym zespole Cv proszę wysyłać na adres k.lewandowska@greenpoint.pl W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli (...)

KIEROWNIK pełny etat

Firma: Fandango Jan Orłowski

Gowork.pl

06-08-15

Opole (opolskie)

roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Umiejętność zarządzania sprzedażą i zespołem pracowników Doskonałe umiejętności sprzedażowe Łatwość nawiązywania kontaktów Dynamizm w działaniu, entuzjazm i zaangażowanie w (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Opole

Praca opole po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.