Praca za granicą Opole

1 - 7 z 7 ogłoszeń

oczyszczacz odlewów, spawacz

Firma: Z.B.K.P.U. RYSZARD ŁUKAWSKI

Gowork.pl

20-12-14

Opole (opolskie)

szlifierz/oczyszczacz odlewów; - formierz; - pomocnik formierza; - spawacz konstrukcji stalowych; - monter konstrukcji stalowych; Praca na kontrakcie w Niemczech. Oferujemy umowę o pracę. Wymagania: - zaangażowanie i gotowość do pracy Wynagrodzenie zgodne (...)

Pracownik biurowy / Koordynator ds. kontraktów

Firma: Z.B.K.P.U. RYSZARD ŁUKAWSKI

Gowork.pl

19-12-14

Opole (opolskie)

/ Koordynator ds. kontraktów. Wymagana znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie   List motywacyjny wraz z  CV prosimy przesyłać na adres:  biuro@lukawski-kamieniarstwo.com     Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie (...)

SPAWACZ MAG do budowy kotłów

Firma: AB Job Service Polska Sp. z o.o

praca-czestochowa.eu

11-12-14

OPOLE (Opolskie)

doradztwa personalnego. Oferujemy pracę osobom zainteresowanym krótko- lub długoterminowym zatrudnieniem w Holandii, Niemczech i Polsce. Pracujemy  dla grupy kapitałowej AB Nederland, która istnieje na holenderskim rynku pracy od ponad 40 lat. Dla naszego klienta w (...)

ŚLUSARZ/MONTER konstrukcji

Firma: AB Job Service Polska Sp. z o.o

praca-czestochowa.eu

11-12-14

OPOLE (Opolskie)

naszego klienta w Niemczech poszukujemy osoby do pracy jako:   ŚLUSARZ/MONTER konstrukcji        Praca w NiemczechWymagania:Wymagane jest: - doświadczenie związane z konserwacją i utrzymaniem w zakresie budowy instalacji –warunek konieczny - komunikatywna (...)

ŚLUSARZ/MONTER konstrukcji

Firma: AB Job Service Polska Sp. z o.o

praca-opole.eu

11-12-14

OPOLE (Opolskie)

poszukujemy osoby do pracy jako:   ŚLUSARZ/MONTER konstrukcji        Praca w NiemczechWymagania:Wymagane jest: - doświadczenie związane z konserwacją i utrzymaniem w zakresie budowy instalacji –warunek konieczny - komunikatywna znajomość języka niemieckiego (...)

instalator sieci wodno-gazowej

Firma: Horeca Personal Service

praca-niemcy-oferty.pl

24-11-14

Ząbkowice, Inowrocław, Puławy ... (Dolnośląskie)

wodno-gazowej Miejsce pracy: Niemcy: Ząbkowice (Dolnośląskie); Inowrocław (Kujawsko-pomorskie); Puławy (Lubelskie); Gorzów (Lubuskie); Łódź (Łódzkie); Tarnów (Małopolskie); Warszawa (Mazowieckie); Opole (Opolskie); Przemyśl (Podkarpackie); Białystok (...)

pracownik fizyczny

Firma: PUH OMEGA

Gowork.pl

22-10-14

Opole

zatrudni pracowników fizycznych z doświadczeniem do segregacji i renowacji palet. Praca w Niemczech. tel: 77 463 29 22,  664 993 (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Opole

Praca opole po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.